Ettevõtte kohta

TechVision Gaming OÜ / TechGaming.ee / Regsitrikood: 16827776

Üldine info:

 

Tere! Tänan, et võtsite meiega ühendust. Meie ettevõte TechGaming müüb mänguarvuteid, mängumööblit ja mänguga seotud tooteid. Püüame alati pakkuda kvaliteetseid ja atraktiivseid lahendusi, mis vastavad mängijate vajadustele.

  • Kaubamärk: TechGaming

  • Asutamisaasta: 2023

  • Peakontor: Tallinn, Eesti

  • Tegevusalad: Mängutööstuse arendamine, kontori- ja mänguarvutite tootmine, tarvikute tootmine, arvutihooldusteenuste osutamine.

 

Tooted ja teenused:

 

Pakume erinevaid mänguarvuteid, mis on spetsiaalselt loodud suure jõudluse, võimsuse ja optimeeritud mängukogemuse pakkumiseks. Kasutame uusimat tehnoloogiat ja komponente, et tagada sujuv mängukogemus ja töökindlad arvutid

 

 

Mänguarvutid

  • Meie mänguarvutid on hoolikalt valitud, et tagada kiire ja sujuv mängimine. Need arvutid on varustatud võimsate protsessorite, graafikakaartide ja laiendatud mäluga, et toetada kvaliteetset ja intensiivset mängimist. Lisaks pakume ka võimalust kohandada arvuteid vastavalt klientide vajadustele ja eelistustele.

 

Mängumööbel

  • Teame, et mängijatel on erivajadused mugava ja funktsionaalse mööbli järele. Seetõttu pakume laia valikut spetsiaalselt mängijatele kohandatud mängutoole, laudu ja riiuleid. Meie mööbel on mugav, ergonoomiline ja stiilne, luues ideaalse keskkonna pikkadeks mängusessioonideks.

 

Mänguteemalised tooted

  • Lisaks sellele pakume ka laia valikut mängudega seotud tooteid. Need võivad olla T-särgid, kruusid, plakatid ja muud tarvikud. Meie eesmärk on rahuldada mängijate vajadusi ja aidata neil väljendada oma armastust mängimise vastu.

Loodame, et meie tooted ja teenused vastavad teie ootustele. Kui teil on küsimusi või vajate lisateavet, andke mulle teada. Aitan teid hea meelega!

KAS TEIL ON KÜSIMUSI?

Täitke vorm ja meie konsultant võtab teiega ühendust
Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile meie veebisaidil parimat kasutuskogemust. Selle saidi kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.